Başkan Kantarcı’dan Bayram Mesajı

Başkan Kantarcı’dan Bayram Mesajı

Yayınlanma Tarihi: 15.07.2015 - Çarşamba | Görüntülenme Sayısı: 249 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

 

Başkan Kantarcı mesajında; “Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz; sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bu mübarek Ramazan Bayramının da, anlamına uygun bir hoşgörü ve barış ortamı içerisinde geçirilmesini diliyor ve sizleri kırgınlıkları unutarak birbirinizle kucaklaşmaya çağırıyorum.

 

Değerli hemşehrilerim, Çaycuma Belediyesi, demokratik anlayışı, gelişen kurumsal yapısı ve toplum ile kucaklaşmada gösterdiği başarıyla bölgemizin önde gelen bir belediye olma yolundadır. Çaycuma Belediyesi, geçtiğimiz kısa süre içerisinde, dağınıklığa son vererek, her alanda büyük başarılara imza atmıştır. Bu durum, geleceğe ilişkin iyimserliğimizi pekiştirmektedir. Daha iyiyi başarmamızı sağlayacak olan işte bu yüksek moral ve kendine güven duygusudur. Hedefimiz, sadece bölgenin değil, Türkiye’nin en başarılı Belediyelerinin arasına girmektir.

Birbirimize kenetlenerek barış, huzur ve istikrar içinde daha kalkınmış ve daha mutlu bir Türkiye hedefine mutlaka ulaşacağız. Büyük önder Atatürk’ün gösterdiği hedefe ulaşmak için, demokratik ve çağdaş hizmetlerimizi artarak sürdüreceğiz. Daha iyi yönetilen bir Çaycuma istiyoruz. Daha gelişmiş, Avrupa’daki düzenli şehirlere benzeyen bir Çaycuma istiyoruz. Tüm fertleri mutlu, yarınlarına güvenle bakan bir Çaycuma istiyoruz. Mevcut sorunlarını aşmış, gelişen ve herkesin gıpta ile baktığı bir Çaycuma istiyoruz. Bölgesinde ağırlığını ve saygınlığını sürdüren bir Çaycuma istiyoruz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, yurtiçinde ve yurtdışında bulunan bütün hemşehrilerimizin, Türk dünyasının ve İslâm Alemi’nin Ramazan Bayramını kutluyorum. Bu güzel Bayramın milletimize, soydaşlarımıza, İslam dünyasına ve bütün insanlığa huzur, barış ve saadetler getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Fuar hazırlıkları tam gaz sürüyor

Çaycuma’da 28 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında yapılacak 2….

27.09.2017
Çarşamba
Detaylar

Çaycuma İnsanı Çok Net Bir…

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı yaptığı seçim değerlendirmesinde, “Çaycuma insanı…

05.04.2019
Cuma
Detaylar

Çaycuma Belediyesi İmar ve Şehircilik…

23.02.2016
Salı
Detaylar

Çarşı Esnafından Başkan Kantarcı’ya Ziyaret

Başkan Kantarcı Çarşı Merkezinde yapmak istedikleri projeleri esnaflara anlattı. Çaycuma…

24.06.2014
Salı
Detaylar