Başkan Kantarcı’dan İstasyon halkına müjde!

Başkan Kantarcı’dan İstasyon halkına müjde!

Yayınlanma Tarihi: 25.03.2024 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 190 görüntüledi
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, İstasyon Mahallesi başta olmak üzere, ilçe merkezindeki mevcut 12 içkili yerin faaliyetine bu ay itibarı ile son verildiğini açıkladı. Mekânlar, ırmak kenarında düzenlenen yeni modern yerlerinde hizmetlerini sürdürecek
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Çaycuma Belediyesinin beş yıldan beri sürdürdüğü mücadelede mutlu sona ulaşıldığını açıkladı. İstasyon Mahallesi başta olmak üzere, ilçe merkezindeki mevcut 12 içkili yerin faaliyetine bu ay itibarı ile son verildiğini açıklayan Kantarcı, “Faaliyetine son verilen mekânlar, nisan ayından itibaren, ırmak kenarında düzenlenen 5.000 metrekare büyüklüğündeki yeni modern yerlerinde hizmetlerini sürdürecek.” dedi.
HALKIMIZ TALEP ETTİ, PROJE MEKÂN SAHİPLERİYLE BİRLİKTE GELİŞTİRİLDİ
Kantarcı açıklamasında, “Çaycuma Belediyesinin beş yıldan beri sürdürdüğü mücadelede mutlu sona ulaşıldı. İstasyon Mahallesi başta olmak üzere, ilçe merkezindeki mevcut 12 içkili yerin faaliyetine bu ay itibarı ile son verildi. Faaliyetine son verilen mekânlar, nisan ayından itibaren, ırmak kenarında düzenlenen 5.000 metrekare büyüklüğündeki yeni modern yerlerinde hizmetlerini sürdürecek. Halkımız talep etti, belediyemiz mekân sahipleriyle birlikte projeyi geliştirdi. Mekân sahipleri ve ilgili kamu kurumları arasında sürdürdüğümüz mekik diplomasisiyle, soruna, vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda çözüm bulundu.” dedi.
BİZİ ÇÖZÜM İÇİN YÜREKLENDİREN İSTASYON HALKINA MÜTEŞEKKİRİM
Kantarcı açıklamasında, “İstasyon semtinde yaşayan kadınlarımızın ‘Sokağa çıkamıyoruz, çocuklarımızı markete bile gönderemiyoruz’ şeklindeki şikâyetleri artık tarihe karıştı. Uzun yıllardır halkımızın şikâyet ettiği, bezdiğini söylediği büyük problemin çözümüne katkı sunan, başta Kaymakamlığımız olmak üzere ilgili kamu kurumlarına, alanın tahsisisin sağlayan Bakanlık yetkililerine, konuyu takip eden yöre milletvekili Ahmet Çolakoğlu’na, Belediyemizle işbirliği yaparak mekânlarını belirlenen alana taşıyan esnafımıza ve bu konuda bize hep destek olan, çözüm için yüreklendiren İstasyon halkına müteşekkirim.” şeklinde ifadelere de yer verdi.
“ÇÖZÜLEMEZ” DENEN BİR SORUN TARİHE GÖMÜLDÜ
Kantarcı açıklamasını, “ Hep olduğu gibi bu soruna da ‘Çözüm odaklı’ yaklaşıp ilgili tüm çevrelerin katılımıyla ‘çözülemez’ denen bir sorunu tarihe gömen Çaycuma Belediyesinin cefakâr personeline teşekkür ediyor, Çaycuma’mıza hayırlı olmasını diliyorum. Yine, yeni bir tarih yazdık güzel Çaycuma’mızda…” diyerek tamamladı.
İlginizi Çekebilecek Yazılar

Çaycuma bisiklet kenti oluyor

Balkan Kantarcı 34 personeline bisiklet dağıttı.   Bisikleti Çaycuma’nın en…

20.10.2016
Perşembe
Detaylar

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden

Su Kesintisi İlanı Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru…

30.09.2023
Cumartesi
Detaylar

HAYRİYE AKÇA’NIN CENAZESİ

İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ’NDEN, LÜTFİYE, ARZU VE ATİLLA AKÇA’NIN ANNELERİ, MERHUM…

22.10.2023
Pazar
Detaylar

Kahramanlar döndü

Deprem sabahı bölgeye intikal eden İtfaiye Müdürümüz Ferdi Maden yönetimindeki…

13.02.2023
Pazartesi
Detaylar