Başkandan taziye ziyareti

Başkandan taziye ziyareti

Yayınlanma Tarihi: 15.12.2016 - Perşembe | Görüntülenme Sayısı: 140 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma İlçe Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça’yı makamında ziyaret ederek taziyelerini bildirdi.

 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Belediye Meclis Üyeleri Onur Yiğit, Bahri Malakçı, Fuat Kalaycı, Cengiz Gökçe ve İrfan Kabuk ile birlikte Çaycuma Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu. Çaycuma Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Özlem Kaydır, Mali İşler Müdürü Körpüş Mısırlı, Zabıta Müdürü Mürsel Çoban’ın da eşlik ettiği heyeti makamında kabul eden Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Paça, “Çaycuma’da, belediyemizi, zaten her zaman yanımızda görüyoruz. Ancak böylesi bir günde ziyaretimize gelmenizden son derece mutlu olduk. Bu birlik ve beraberlik ruhu ile terör belasının üstünden geleceğiz” dedi.

 

SALDIRI ÜLKEMİZİN BİRLİĞİNE, BÜTÜNLÜĞÜNE YÖNELİKTİR

 

Taziye ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulunan Çaycuma Belediye Başkanı Kantarcı, “Beşiktaş’taki menfur saldırı hepimizi derinden yaraladı. 44 kardeşimizi yitirdik. Acımız çok büyük. Ülkemizde huzur ve güveni tesis etmek için, mesai mefhumu dinlemeden için cefakârca çalışan emniyet güçlerimize yönelik bu saldırı, aynı zamanda, ülkemizin birliğine, bütünlüğüne yöneliktir. Bu duygularımızı Emniyet Müdürümüz Sayın Ömer Seyfi Paça’ya da ilettik, yanlarında olduğumuz mesajını verdik. Kahraman polisimizle hep gurur duyduğumuzu, yanlarında olduğumuzu belirttik. Bu vesileyle hain saldırıda şehit düşen tüm evlatlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Çaycuma’da araç muayene istasyonu arazisinde…

Türkiye’de periyodik araç muayenesinde yetkili ve görevli tek kuruluş olarak…

10.06.2021
Perşembe
Detaylar

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden

Su Kesintisi İlanı Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru…

10.08.2023
Perşembe
Detaylar

RECEP KILIÇ’IN CENAZESİ

İLÇENİN KARAKOÇ KÖYÜ’NDEN, MERHUM FAHRETTİN VE GÜLİSTAN KILIÇ’IN OĞULLARI, DURSUN…

06.04.2023
Perşembe
Detaylar

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Perşembe…

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Perşembe kavşağında yapımı büyük oranda tamamlanan…

18.12.2020
Cuma
Detaylar