Başkandan taziye ziyareti

Başkandan taziye ziyareti

Yayınlanma Tarihi: 15.12.2016 - Perşembe | Görüntülenme Sayısı: 82 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma İlçe Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça’yı makamında ziyaret ederek taziyelerini bildirdi.

 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Belediye Meclis Üyeleri Onur Yiğit, Bahri Malakçı, Fuat Kalaycı, Cengiz Gökçe ve İrfan Kabuk ile birlikte Çaycuma Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu. Çaycuma Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Özlem Kaydır, Mali İşler Müdürü Körpüş Mısırlı, Zabıta Müdürü Mürsel Çoban’ın da eşlik ettiği heyeti makamında kabul eden Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Paça, “Çaycuma’da, belediyemizi, zaten her zaman yanımızda görüyoruz. Ancak böylesi bir günde ziyaretimize gelmenizden son derece mutlu olduk. Bu birlik ve beraberlik ruhu ile terör belasının üstünden geleceğiz” dedi.

 

SALDIRI ÜLKEMİZİN BİRLİĞİNE, BÜTÜNLÜĞÜNE YÖNELİKTİR

 

Taziye ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulunan Çaycuma Belediye Başkanı Kantarcı, “Beşiktaş’taki menfur saldırı hepimizi derinden yaraladı. 44 kardeşimizi yitirdik. Acımız çok büyük. Ülkemizde huzur ve güveni tesis etmek için, mesai mefhumu dinlemeden için cefakârca çalışan emniyet güçlerimize yönelik bu saldırı, aynı zamanda, ülkemizin birliğine, bütünlüğüne yöneliktir. Bu duygularımızı Emniyet Müdürümüz Sayın Ömer Seyfi Paça’ya da ilettik, yanlarında olduğumuz mesajını verdik. Kahraman polisimizle hep gurur duyduğumuzu, yanlarında olduğumuzu belirttik. Bu vesileyle hain saldırıda şehit düşen tüm evlatlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Araç Satış İhalesi – 29…

29.12.2014
Pazartesi
Detaylar

KATKI PAYI UYGULAMASI KAYNAK SIKINTISI…

Belediyemizin, Belediye Gelirleri Kanunu’nun 86. maddesine dayanarak uygulamaya koyduğu Yol…

30.12.2019
Pazartesi
Detaylar

HATİCE KABUK’UN CENAZESİ

İLÇENİN GEMİCİLER MAHALLESİ’NDEN; MEHMET, İBRAHİM, MUSTAFA, NEFSE, FATMA, AZİZE VE…

27.12.2021
Pazartesi
Detaylar

Ülkenin Zonguldaklıya borcu var

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı 4 Aralık Dünya Madenciler Günü…

03.12.2016
Cumartesi
Detaylar