Başkandan taziye ziyareti

Başkandan taziye ziyareti

Yayınlanma Tarihi: 15.12.2016 - Perşembe | Görüntülenme Sayısı: 154 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma İlçe Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça’yı makamında ziyaret ederek taziyelerini bildirdi.

 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Belediye Meclis Üyeleri Onur Yiğit, Bahri Malakçı, Fuat Kalaycı, Cengiz Gökçe ve İrfan Kabuk ile birlikte Çaycuma Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu. Çaycuma Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Özlem Kaydır, Mali İşler Müdürü Körpüş Mısırlı, Zabıta Müdürü Mürsel Çoban’ın da eşlik ettiği heyeti makamında kabul eden Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Paça, “Çaycuma’da, belediyemizi, zaten her zaman yanımızda görüyoruz. Ancak böylesi bir günde ziyaretimize gelmenizden son derece mutlu olduk. Bu birlik ve beraberlik ruhu ile terör belasının üstünden geleceğiz” dedi.

 

SALDIRI ÜLKEMİZİN BİRLİĞİNE, BÜTÜNLÜĞÜNE YÖNELİKTİR

 

Taziye ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulunan Çaycuma Belediye Başkanı Kantarcı, “Beşiktaş’taki menfur saldırı hepimizi derinden yaraladı. 44 kardeşimizi yitirdik. Acımız çok büyük. Ülkemizde huzur ve güveni tesis etmek için, mesai mefhumu dinlemeden için cefakârca çalışan emniyet güçlerimize yönelik bu saldırı, aynı zamanda, ülkemizin birliğine, bütünlüğüne yöneliktir. Bu duygularımızı Emniyet Müdürümüz Sayın Ömer Seyfi Paça’ya da ilettik, yanlarında olduğumuz mesajını verdik. Kahraman polisimizle hep gurur duyduğumuzu, yanlarında olduğumuzu belirttik. Bu vesileyle hain saldırıda şehit düşen tüm evlatlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

NEFİSE KURT’UN CENAZESİ

İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM HALİL VE RAHİME YİĞİT’İN KIZLARI, HÜLYA…

09.11.2023
Perşembe
Detaylar

Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’dan Bayram…

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, herkesin birlik ve beraberlik içinde…

26.07.2014
Cumartesi
Detaylar

PAKİZE MUSLU’NUN CENAZESİ

İLÇEMİZ YOLGEÇEN KÖYÜ’NDEN, KEZBAN VE AHMET MUSLU’NUN KIZLARI, HANIM, ADNAN…

27.09.2023
Çarşamba
Detaylar

CELAL KESKİN’İN CENAZESİ

İLÇEMİZ YAKADEMİRCİLER KÖYÜ SÜNNETÇİOĞLU MAHALLESİ’NDEN, MERHUM NECATİ VE MÜZEYYEN KESKİN’İN…

18.01.2024
Perşembe
Detaylar