Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Hakimler Savcılar Kurulunun yaz kararnamesi ile ilçemizden başka yerlere atanan hakim ve savcıların veda yemeğine katıldı. Atanan tüm savcı ve hakimlere gittikleri yerlerde başarılan dileyen Başkan Kantarcı, Çaycuma’yı hep hatırlamaları dileğiyle Kadıoğlu mozaiklerinden birer plaket de sundu.
İLÇENİN ALİKÖY KÖYÜ’NDEN, NAHİDE KARDAŞ, ZEKİ, VELİ, FERHAT VE VEDAT…
Çaycuma’da peş peşe iki fuar birden açılıyor. Batı Karadeniz Gıda…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Belediye Meclisi’nin Kasım ayı Olağan…