Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Yeşil Düşünce Derneğinin, İstanbul’da, “Yeşil Dönüşüm: Kapsayıcı, Bütünleştirici ve İyileştirici” başlığıyla düzenlediği 13. Yeşil Ekonomi Konferansı’na katıldı. Burada, ülkenin ekoloji alanında faaliyet gösteren önemli sivil toplum örgütü temsilcilerine “Belediyeleri değişen iklime adapte etmek” başlıklı bir sunum yapan Başkan Kantarcı, Çaycuma Belediyesinin bu alandaki uygulamalarını anlattı. İzleyiciler büyük bir ilgiyle izlediği sunumun ardından duyduklarından çok etkilendiklerini söyleyerek Başkan Kantarcı’ya teşekkür etti.
Çaycuma Belediyesi, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı başkanlığında, Meclis üyeleri, daire…
KARAPINAR EŞRAFINDAN, GÜLSEREN VE MEHMET TAŞ’IN OĞULLARI, BARTIN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN…
İLÇENİN TORLAKLAR KÖYÜ’NDEN, MUSTAFA VE HAVVA KARAHATIL’IN OĞULLARI, SEMA, SEVDA…
Çaycuma Belediyesi şubat ayı meclis toplantısında konuşan Başkan Kantarcı, “Sinemamıza…