BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
BELEDİYEMİZ MAHALLE VE MÜCAVİR ALAN SINIRLARI İÇERİSİNDEKİ BİNA, ARSA, ARAZİ VERGİLERİYLE, İŞ YERLERİNİN ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİNİN İLK TAKSİDİNİ ÖDEME SÜRESİ BUGÜN SONA ERECEĞİNDEN VATANDAŞLARIMIZIN CEZALI DURUMA DÜŞMEMELERİ İÇİN VERGİLERİNİ BELEDİYEMİZ VEZNELERİNE VEYA E-BELEDİYE HİZMETİMİZ YOLUYLA YATIRMALARI ÖNEMLE DUYURULUR.
İlçenin Dağüstü köyü’nden; ilçemiz esnaflarından Yüksel Akyüz ve Yaşar Boz`un…
İLÇENİN TORLAKLAR KÖYÜ’NDEN, MERHUM SABRİ VE NEFİSE TORLAKCIK’IN OĞULLARI, ÖZLEM…
Çaycuma’nın büyümesi ve gelişmesi karşısında Çaycuma Belediyesi hizmet ağını da…