Yaşanan ağır kış şartları nedeniyle kuvvetli buzlanma ve don olayları yaşanmaktadır. Can ve mal güvenliği açısından özel araçların kullanılmaması önem taşımaktadır. Bu nedenle yarın pazaryerine yapılan tüm toplu taşıma hizmetleri ücretsiz hale getirilmiştir. Vatandaşlarımızın bu hizmetten yararlanarak özel araçları ile trafiğe çıkmamaları önemle rica olunur.
Başkanın yeni müjdesi: Çaycumakart Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı açılış töreninde…
Çaycuma Belediyesi, Ticaret Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın…