Çaycuma Belediyesi tarafından personelin katıldığı “Anlayarak hızlı okuma ve okuma psikolojisi” konulu düzenlenen ikinci grup semineri sonrası katılımcılara sertifikaları verildi. Psikolog Deniz Yılmaz tarafından verilen derslerin ardından Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, seminere katılan kursiyerlere katılım belgelerini taktim etti.
İLÇENİN SOFULAR MAHALLESİNDEN; MERHUM NAZİF VE MERHUME FERİDE KURTMAN’IN OĞLU, CEMİLE,…
İLÇEMİZ SOFULAR MAHALLESİ’NDEN, ZEHRA VE YAKUP YİĞİT’İN KIZLARI, TACETTİN YİĞİT’İN…
İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN, HANİFE, FATMA, BİRNAZ, YÜKSEL VE CENGİZ DİLGİN’İN…
Çaycuma’da seçimlerden önce plansız olarak kaldırım ortasına dikilen fidanlar, sonbaharda…