Çaycuma Belediyesi, personeline yönelik olarak hizmet içi eğitim programlarına başlıyor. Hizmet içi eğitim programlarının ilki “Anlayarak Hızlı Okuma ve Okuma Psikolojisi” semineri. Belediye personeli Psikolog Deniz Yılmaz’ın vereceği bu seminer ile Çaycuma Belediyesi personelinin okuma hızının en az 2 kat arttırılması planlanıyor. Ve bu sayede personelin daha az zamanda daha çok iş yapması sağlanacak. Bu aynı zamanda personelin kişisel gelişimine de katkı sağlayacak. Bu hizmet içi eğitim semineri tamamlandıktan sonra farklı konularda eğitimler sürekli olarak devam edecek ve personelin kendini geliştirmesi ve daha iyi hizmet sunması sağlanacak.
Serhan Asker’in hazırlayıp sunduğu Görkemli Hatıralar programı 30 Ekim Cumartesi…
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle ;…
Ana Boru Arızası Nedeniyle; Çay Mahallesinin; Veliköyü Caddesi, Abdullah Kalaycı…