Çaycuma Belediyesi, değiştirilmesi gereken 10 yıllık damga süresi ve ekonomik ömrü dolan mekanik su sayacı yerine bağlanacak olan ön ödemeli sayaçta kampanya başlattı. Çaycuma Belediyesi’nden yapılan açıklamada, temini ve montajı belediye tarafından yapılacak olan ön ödemeli sayacın bedeli 192 TL olduğu, Belediyece gerçekleştirilen kampanya ile abonelerden 6 eşit (32TL X 6=192TL) taksitle tahsil edileceği, aboneye de su bedelinde %20 indirim uygulanacağı, ayrıca abone sayacına bir defaya mahsus 20 m3 su bedelsiz yükleneceği ifade edildi.
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle ;…
Çaycuma Belediyesi doğa dostu belediye olma yolunda bir adım daha…
İLÇEMİZ KAYIKÇILAR MAHALLESİ’NDEN, CENGİZ VE ENGİN CURA’NIN ANNELERİ, İSMAİL, ERVA…
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun milletvekili heyetiyle birlikte Çaycuma…