Uzun süredir kullanılmayan ve kapalı kalan Çaycuma Belediyesi Marangoz Atölyesi yeniden faaliyete geçti. Belediye bünyesine alınan marangoz ustası ile birlikte araç gereçler bakımdan geçti ve alınan keresteyle atölye faal duruma geldi.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı konuyla ilgili, “Yeniden faaliyete geçen Marangoz Atölyesinde kullanmakta olduğumuz ahşap malzemeleri kendimiz üreteceğiz. Bu sayede Belediyemiz hem tasarruf etmiş olacak hem de istediğimiz ürünü zamanında üreteceğiz.” dedi.
Çaycuma Belediyesinin şirketi olan ÇAYBEL’in, 241 çalışanı, düzenlenen promosyon ihalesiyle…
Türkiye’deki 1.139 belediye arasında 47. belediye olarak ISO 9001:2015 Kalite…
Çaycuma Belediye Kompleksi binası ihalesi 4 Ocak’ta yapılıyor. Çaycuma…
İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’ BAYRAKLI SOKAK’DAN; MERHUM MEHMET ŞEN’İN OĞLU,EROL ŞEN…