Çaycuma Belediyesi Bisiklet Topluluğu, Bartın’da Pedaldaşlar tarafından düzenlenen piknik organizasyonuna katıldı. Çaycuma Belediyesi Bisiklet Topluluğu’ndan 15 kişi katıldığı tur toplamda 115 km. Organizasyonun ev sahipliğini kendisi de iyi bir bisikletçi olan Bartın Garnizon Komutanı Albay Mehmet Erdemir yaptı. Organizasyonun sponsorluğu ise Günay Mağazaları tarafından yapıldı.
Etkinliklere Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mehmet Erdemir, Bartın Emniyet Müdürü Mehmet Altınok, Bartın Muhtarlar Derneği Başkanı Reşat Günay ve 60 bisikletli katıldı. Bartın’dan başlayan bisiklet turu Boğaz mevkiinde son buldu. Boğazda toplanan bisikletliler daha sonra piknik yaptı. Bisiklet kullanımının artırılmasını amaçlayan etkinliğe katılanlar dostluk, birlik, beraberlik ve barış mesajları verdi.
Etkinliğe katılanlar ayrıca, trafik kurallarına uyulması konusunda da önemli mesajlar verdi.
İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜNDEN; SERKAN, HAKAN VE OKAN ÇOKAN’IN ANNELERİ, MEHMET…
Su Kesintisi ilanı Su İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle;…
Ana Boru Arızası Nedeniyle; Çay Mahallesinin; Veliköyü Caddesi ve Abdullah…
Çaycuma Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı kişisel sayfasında düzenlediği anket sonuçlarını…