Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı kardeş kent Lennestadt’ın önceki dönem başkanı Stefan Hundt’a bir mesaj göndererek Noel Bayramını ve yaş gününü kutladı. Kantarcı mesajında, “Sevgili Stefan,
Çaycuma şehri ve belediye meclisi adına siz ve eşiniz Kerstin’e sağlıklı ve huzurlu bir Noel, ailenizle mutlu bir yeni yıl diliyorum. Ayrıca doğum gününüzü en iyi dileklerimle kutluyor, mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum” dedi. Stefan Hundt belediye başkanlığı sırasında Çaycuma Lennestadt ilişkilerinin gelişmesine büyük katkı sunmuş, bu çabalarıyla büyük takdir toplamıştı.
İLÇEMİZ YUKARIİHSANİYE KÖYÜ’NDEN, NEVZAT YILDIRIM’IN OĞLU OKAN YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR….
Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7,4 büyüklüğünde meydana gelen deprem; Hatay, Adana,…
TÖKİ’nin Çaycuma’da yapacağı 384 konut için ihaleyi kazanan yüklenici firma…
BELEDİYEMİZ MAHALLE VE MÜCAVİR ALAN SINIRLARI İÇERİSİNDEKİ BİNA, ARSA, ARAZİ…