Çaycuma Belediyesi vatandaşın ayağına gidecek

Çaycuma Belediyesi vatandaşın ayağına gidecek

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2015 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 1 görüntüledi

Başkan Kantarcı; “Vatandaşımız bize değil biz vatandaşımızın ayağına gideceğiz.”

 

Çaycuma’da bazı iş yerlerine tahsis edilecek güvenli ve dokunmatik cihazlar ile su tahsilat işlemleri yapılacak.

 

Çaycuma Belediyesi ile Aktif Bank arasında imzalanan protokol gereği, yakın zaman da hizmete girecek sistemle vatandaşlar mahallelerinde bulunan ödeme noktalarından su faturası ödeyebilecek.

 

Çaycuma Belediyesi’nin E-Belediye’den sonra yeni başlattığı bu uygulamasında su faturaları Aktif Bank (N Kolay işyeri bayileri) ile 81 ilde binlerce ödeme noktasında ödenebilecek. Ödemeler güvenli bir şekilde online olarak gerçekleşecek. Ödeme noktaları 24 saat açık benzin istasyonları, bakkal market gibi ulaşımı kolay noktalardan dokunmatik ekranla hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirilebilmekte.

 

Özellikleri şu şekilde; Yapılan tahsilâtı ekrandan görerek güvenle işlem yapabilirsiniz. Yaptığınız işlemler online olarak gerçekleşir. Ödeme yaptığınız andan itibaren sisteme yansır. Süre sınırlaması yok! Ödeme noktası açık olduğu sürece ödeme yapabilirsiniz. Belediye veznesi kapalı olsa bile 7 gün / 24 saat açık hizmet noktalarından ödeme mümkün. İster nakit, isterseniz kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Tahsilât işlemi sonrası ödeme belgesi alabilirsiniz. Dilerseniz tahsilât işlemini ödeme belgesi numarası ile SMS yoluyla kontrol edebilirsiniz. İleride ön ödemeli su aboneleri için online bakiye yükleme seçeneği de aktif olacak.

 

Protokol hakkında bilgi veren Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Aktif Bank ile imzaladığımız protokol gereği ilerleyen günlerde vatandaşlarımız ‘N Kolay’ işyeri bayilerinden su tahsilat işlemlerini yapabilecekler. Vatandaşımız bize değil biz vatandaşımızın ayağına gitmiş olacağız. Vatandaşımız mahallelerinde bulunan ‘N Kolay’ ödeme noktalarını kullanarak isterlerse kredi kartı ile kolayca ödemelerini yapabilecek. Bu sistem hizmete girdiğinde ödeme noktalarının isimlerini de duyuracağız” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Çaycuma Belediyesi’nin Araç parkı genişliyor

Çaycuma Belediyesi araç filosuna bir kamyon daha ekledi   Çaycuma…

26.01.2016
Salı
Detaylar

Kemal Yurtbay’dan örnek davranış

Kemal Yurtbay “Çaycumalılar Buluşuyor” etkinliğinde imzaladığı kitapların gelirini Çaycuma Belediyesi…

04.05.2016
Çarşamba
Detaylar

Engelsiz Çaycuma için çalışıyoruz

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, engelli bir vatandaşa daha akülü…

25.09.2018
Salı
Detaylar

ÇAYBEL’le Çaycuma Güzelleşiyor!

Çaycuma Belediyesi’nin şirketi ÇAYBEL, ilçeye katkı vermeye devam ediyor.  ÇAYBEL’de…

28.07.2015
Salı
Detaylar