Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın “Sokak Hayvanlarımızla Dostluk Projesi” kapsamında Belediye Marangoz Atölyesinde köpek kulübeleri imal edildi. Zonguldak Hayvan Hakları Derneği Başkanı Evren Türeci de yapılan köpek kulübeleri nedeniyle Çaycuma Belediyesini kutladı. “Sokak Hayvanlarımızla Dostluk Projesi” kapsamında ilçede yaşayan sokak hayvanları için su tesisatına bağlı, şamandıralı, otomatik dolum özelliğiyle hiç boş kalmayan suluklar ilçenin çeşitli yerlerine yerleştirilmişti.
İlçenin ilk betonarme binası olma özelliği taşıyan Çaycuma Belediyesi eski…
Ana Boru Arızası nedeniyle; Çay Mahallesi; Doğantepe Caddesi, Orhan Yardımcı…
Çaycuma’da Cumhuriyet’in 91. Yılı Kutlama programı Kortej Yürüyüşüyle Başladı. …
İLÇEMİZ KARAMUSA MAHALLESİ DEDELER MEVKİİNDEN, ABDURRAHMAN, MEHMET VE KARAMUSA KÖYÜ…