Çaycuma tarihi güne hazırlanıyor

Çaycuma tarihi güne hazırlanıyor

Yayınlanma Tarihi: 18.04.2016 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 85 görüntüledi

Çaycuma Belediyesinin 20 Nisan Çarşamba günü gerçekleştireceği toplu temel atma ve açılış törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılacak

 

Çaycuma Belediyesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla yapımı tamamlanan atık su arıtma tesisleri, ambalaj atığı geri dönüşüm tesisi, balerin heykeli ve Belediye SEKA Sosyal Binasını topluca hizmete açarken, kapalı pazaryeri 3. etabı ile belediye kompleksinin temelini atacak. Temeli atılacak belediye kompleksi toplam 15 bin metre kapalı alana sahip olurken, kapalı pazaryeri pazar kurulmadığı zamanlarda sportif ve kültürel amaçlı olarak kullanılabilecek şekilde yapılacak.

 

KANTARCI: “GURUR GÜNÜMÜZE BEKLİYORUZ”

 

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Çaycuma için tarihsel bir güne hazırlanıyoruz. Sayın Genel Başkanımızın katılımıyla toplu açılış ve temel atma töreni yapacağız. Çaycuma’nın yaşam kalitesini yükseltecek, belediyemizi daha etkin hizmet verir hale getirecek tesisleri tam da programladığımız gibi bir bir hayata geçiriyoruz. Atık su arıtma tesisi ile ambalaj atığı geri dönüşüm tesisinin hizmete girmesi çok önemli, çünkü çevreyi korumaya çok değer veriyoruz. Son derece kötü durumda olan pazaryerlerimizi sokak aralarından kurtardık. Temelini atacağımız 3. etabı çok fonksiyonlu olarak inşa ediyoruz. Pazar kurulmadığı zamanlarda kültürel ve sportif faaliyetler için kullanabileceğiz. Belediye kompleksimiz 15 bin metrekare kapalı alanıyla ilçemizin en görkemli binası olacak. Sayın Genel Başkanımızı en iyi şekilde karşılamak, törenleri en görkemli biçimde yapmak için hazırlanıyoruz. Yalnızca Çaycumalıları değil tüm Zonguldak halkını bu gurur günümüze bekliyoruz” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

HAKKI TAHA ARSLAN’IN CENAZESİ

İLÇEMİZ TEMENLER KÖYÜ’NDEN, AHMET ŞAHİN ARSLAN’IN OĞLU HAKKI TAHA ARSLAN…

16.03.2024
Cumartesi
Detaylar

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Abone Su Arızası Nedeniyle ;…

06.06.2023
Salı
Detaylar

CELALETTİN ÇELİK’İN CENAZESİ

İLÇEMİZ YEŞİLTEPE MAHALLESİ’NDEN, HANİFE VE ÖMER ÇELİK’İN OĞULLARI, NESRİN GÜNAY,…

05.06.2023
Pazartesi
Detaylar

Site Yöneticilerine Doğalgaz Semineri

Çaycuma Belediyesi’nden doğalgaz çalışmaları öncesi site yöneticilerine bilgilendirme toplantısı.  …

29.06.2014
Pazar
Detaylar