Çaycuma’da Aslı Hünel coşkusu yaşandı

Çaycuma’da Aslı Hünel coşkusu yaşandı

Yayınlanma Tarihi: 21.07.2022 - Perşembe | Görüntülenme Sayısı: 261 görüntüledi
Ünlü sanatçı Aslı Hünel’in 3.Çaycuma Günleri etkinlikleri kapsamında verdiği konser, Çaycumalılardan büyük ilgi gördü
Çaycuma’nın ilçe oluşunun 78. yılı nedeniyle düzenlen 3. Çaycuma Günleri, ünlü sanatçı Aslı Hünel’in verdiği muhteşem konser ile sona erdi. Bir gece önce ismini binlerce Çaycumalıdan alan Özgürlük Meydanı, Aslı Hünel hayranlarıyla doldu taştı. Çaycuma’yı çok beğendiğini ve devamlı gelmek istediğini belirten sanatçı, sergilediği performansla göz doldurdu. Hünel’den önce gösteri yapan Çaycuma Belediyesi Halkoyunları Topluluğu ile mini bir konser veren Çaycuma Belediye Bandosu da izleyicilerden büyük alkış aldı. Konseri Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun’un yanı sıra kalabalık bir protokol topluluğu da izledi.
HEP BÖYLE GÜZEL GÜNLER, GÜZEL AKŞAMLAR GEÇİRELİM
Sanatçı Aslı Hünel’e çiçek sunmak üzere sahneye çıkan Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Değerli sanatçılarımıza bu özel günümüzde yanımızda oldukları için çok teşekkür ediyorum. Almanya’dan, komşu il ve ilçelerden gelen sizlere de çok teşekkür ediyorum. Yeni yaptığımız Özgürlük Meydanı’nda yapılan bu buluşmalardan dolayı ne kadar mutlu olduğumu sizlere anlatamam.” dedi. Başkan Kantarcı
ÇAYCUMA HALKI YAPTI

Sahneden Sarıkaş Yaya Köprüsü’nün ışıklarını gören Aslı Hünel, ilçede gördüğü çok şeyden yaşadığı şaşkınlığı ifade ederek, Başkan Kantarcı’ya çok şık görünen yapının ne olduğunu sordu. Soruya “Çaycuma Boğaz Köprüsü” yanıtı veren Kantarcı’nın kim yaptı sorusuna verdiği “Çaycuma halkı” cevabı izleyicilerden büyük alkış aldı.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

MUHARREM GÜLŞEN’NİN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN; İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MUAMMER GÜLŞEN, HAKAN GÜLŞEN, GÜLSEREN…

25.03.2022
Cuma
Detaylar

8 Ağustos Cumartesi günü meydana…

İlçemiz Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı’nda, 8 Ağustos Cumartesi günü meydana…

08.08.2020
Cumartesi
Detaylar

2017 Ekim Ayı Meclis Gündemi

29.09.2017
Cuma
Detaylar

Vicdanı boyundan büyük

  Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, kumbarasında biriktirdiği paraları depremzedelere bağışlayan…

10.02.2023
Cuma
Detaylar