Çaycuma’da elektrik şebekesinin yeraltına alma çalışmaları Atatürk Bulvarında tamamlandı. Ardından çalışmalar Nihat Kantarcı Caddesinde başladı. Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın girişimleri sonucu Başkent Elektrik Dağıtım Aş. tarafından başlatılan çalışmalar sonucunda Çaycuma’da iki bulvarın elektrik şebekesi yeraltına alınacak.
Alt yapı çalışmaları tamamlanmasının ardından iki bulvar yeni baştan yapılacak. Başkan Kantarcı, “Bu çalışmaların ardından Atatürk Bulvarı ve Nihat Kantarcı Caddesi yeni baştan yapılarak Çaycuma’ya yakışır daha modern bir hale gelecek. Halkımızdan alt yapı çalışmaları sürecinde sabır ve anlayış bekliyorum.” dedi.
6. Çaycumalılar Buluşuyor etkinlikleri Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ile ortaokulda…
AKSAK oyuncalarının Çaycuma Belediyesinin hizmet yarışının 4’üncü yılı nedeniyle sahneye…
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle; Çay…
İLÇENİN AKPINAR KÖYÜ’NDEN, KAMİL ÜNLÜTÜRK’ÜN OĞLU, REŞİDE ARSAN, YUSUF, CENGİZ…