Berberlerin isteği üzerine Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın da girişimleriyle Belediyemiz pazar günleri 3 çarşı içinde, 1 de İstasyon bölgesinde olmak üzere Pazar günleri nöbetçi berber uygulamasını başlattı.
Berberler Belediyemizin yapmış olduğu bu uygulama nedeniyle Belediye Başkanımız Bülent KANTARCI’ yı makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler. 22.01.2015
Berberlerin nöbet takvimine Çaycuma Belediyesi’nin internet sitesindeki KENT REHBERİ bölümünden ulaşabilirsiniz
Çaycuma Belediyesinde dev projelere adeta birbiriyle yarışıyor. 84 konutluk Sofia…
İLÇENİN ESENTEPE KÖYÜ’NDEN, RUHİ, MÜRVET, YUSUF VE RAMAZAN DURAK’IN ANNELERİ,…