Bu yıl 2’ncisi düzenlenen Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali’ne Çaycuma Belediyesi Bisiklet Kulübü de katıldı. Metro Turizm sponsorluğunda Çaycuma’dan 30 bisikletli festival kapsamında gerçekleşen Kıtalararası İstanbul Bisiklet Gezisi’ ne katıldılar. Yaklaşık 15 bin bisikletlinin katıldığı gezi, Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nin önünden başladı. Mecidiyeköy- Barbaros Bulvarı istikametinden Boğaz Köprüsü’ne gelindi. Bisikletliler araç trafiği ile birlikte kontrollü olarak köprüyü geçti. Gezi Kadıköy Meydanı’nda son buldu.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı da Çaycuma Belediyesi Bisiklet Kulübü’nü İstanbul’da yalnız bırakmadı.
İLÇEMİZ VELİOĞLU MAHALLESİ’NDEN, MERHUME ŞAHİNDER ÖZDEDE, ZEYNEP ERMİŞ, ŞAİZER ÖZBAY,…
Güney Çaycuma Köprüsü ile kent merkezinin Nadır mevkiinden bağlantısını sağlayan…
İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN; YAŞARE YARDIMCI, DURAY AŞKIN VE İYİ PARTİ…