Çaycuma’yı başarıyla temsil ettiler

Çaycuma’yı başarıyla temsil ettiler

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2023 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 100 görüntüledi

İzmir’de düzenlenen Türkiye Şampiyonası final maçlarına katılan Çaycumaspor Midi Kızlar Voleybol takımı ilçeyi başarıyla temsil etti.

2022-2023 Voleybol Sezonu Midi Kızlar Türkiye Şampiyonası final maçlarına katılan Çaycumaspor ilçeyi başarıyla temsil etti. En küçük ilçe takımı olarak gittiği şampiyonada Karşıyaka, Antalya Döşemealtı gibi köklü kulüplerle aynı grupta mücadele eden takım önemli deneyim elde etti. Takımın Antrenörü Volkan Çelebi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda çok gururlu olduklarını ifade ederek şampiyonaya katılabilmeleri için büyük katkı sunan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya teşekkür etti.

GURURLA TEMSİL ETTİK
Antrenör Çelebi kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Eczacıbaşı, Vakıfbank, Ziraat, Göztepe, ES Voleybol, Halkbank gibi takımlarla aynı finalde yer aldık. Kızlarımıza bu havayı tattırdık. Çaycumaspor’u en büyük organizasyonun içinde gururla temsil ettik. Zonguldak Çaycuma olarak ordaydık biz gururluyuz.” dedi.

TEŞEKKÜRLER BİZİM KIZLARIMIZ
Çelebi, “Bize bu yolda en büyük desteği veren Belediye Başkanımız Sayın Bülent Kantarcı’ya sonsuz teşekkür ediyoruz. Bize bu yolda ufak büyük destek veren tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler. Bu başlangıçtı seneye daha iyi şartlarla daha iyi yerlerde olacağız. Teşekkürler bizim kızlarımız.” şeklinde ifadelere de paylaşımında yer verdi.

DÜNYA BARIŞ ANITI’NI DA GEZDİLER
İzmir’de fırsat buldukça çevre gezileri de yapan Çaycumaspor Midi Kızlar Voleybol Takımı, Bülent Kantarcı tarafından Karşıyaka Bayraklı’da yapılan İzmir’in simge yapılarından Dünya Barış Anıtı’nı da gezdi. Ekvator şeklindeki seyir terası ile İzmir’in en güzel seyredildiği yer olarak bilinen anıt, zor bir mühendislik yapısı olduğu için de önem taşıyor.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

ALİ AFŞAR’IN CENAZESİ

İlçenin yukarı dere köyü bostancılar mahallesinden merhum Şerafettin Afşar’ın oğlu…

22.05.2022
Pazar
Detaylar

2016 Ocak Ayı Meclis Gündemi

05.01.2016
Salı
Detaylar

CEVAHİR SAĞTEKİN’İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; ATİLLA, ATAY VE AKIN SAĞTEKİN’İN ANNELERİ, ŞENGÜL…

23.12.2021
Perşembe
Detaylar

İSMET CANBAZ’IN CENAZESİ

İLÇEMİZ TEMENLER KÖYÜ’NDEN, HÜSEYİN CANBAZ’IN OĞLU İSMET CANBAZ VEFAT ETMİŞTİR….

10.08.2023
Perşembe
Detaylar