Çaycuma’yı başarıyla temsil ettiler

Çaycuma’yı başarıyla temsil ettiler

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2023 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 67 görüntüledi

İzmir’de düzenlenen Türkiye Şampiyonası final maçlarına katılan Çaycumaspor Midi Kızlar Voleybol takımı ilçeyi başarıyla temsil etti.

2022-2023 Voleybol Sezonu Midi Kızlar Türkiye Şampiyonası final maçlarına katılan Çaycumaspor ilçeyi başarıyla temsil etti. En küçük ilçe takımı olarak gittiği şampiyonada Karşıyaka, Antalya Döşemealtı gibi köklü kulüplerle aynı grupta mücadele eden takım önemli deneyim elde etti. Takımın Antrenörü Volkan Çelebi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda çok gururlu olduklarını ifade ederek şampiyonaya katılabilmeleri için büyük katkı sunan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya teşekkür etti.

GURURLA TEMSİL ETTİK
Antrenör Çelebi kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Eczacıbaşı, Vakıfbank, Ziraat, Göztepe, ES Voleybol, Halkbank gibi takımlarla aynı finalde yer aldık. Kızlarımıza bu havayı tattırdık. Çaycumaspor’u en büyük organizasyonun içinde gururla temsil ettik. Zonguldak Çaycuma olarak ordaydık biz gururluyuz.” dedi.

TEŞEKKÜRLER BİZİM KIZLARIMIZ
Çelebi, “Bize bu yolda en büyük desteği veren Belediye Başkanımız Sayın Bülent Kantarcı’ya sonsuz teşekkür ediyoruz. Bize bu yolda ufak büyük destek veren tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler. Bu başlangıçtı seneye daha iyi şartlarla daha iyi yerlerde olacağız. Teşekkürler bizim kızlarımız.” şeklinde ifadelere de paylaşımında yer verdi.

DÜNYA BARIŞ ANITI’NI DA GEZDİLER
İzmir’de fırsat buldukça çevre gezileri de yapan Çaycumaspor Midi Kızlar Voleybol Takımı, Bülent Kantarcı tarafından Karşıyaka Bayraklı’da yapılan İzmir’in simge yapılarından Dünya Barış Anıtı’nı da gezdi. Ekvator şeklindeki seyir terası ile İzmir’in en güzel seyredildiği yer olarak bilinen anıt, zor bir mühendislik yapısı olduğu için de önem taşıyor.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

ASANSÖR BAKIM, İŞLETME VE PERİYODİK…

T.C. ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İmar ve Şehircilik Müdürlüğü    …

09.02.2016
Salı
Detaylar

TEMA’dan üst düzey ziyaret

TEMA Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ve beraberindeki heyet, Çaycuma…

29.01.2016
Cuma
Detaylar

Çaycuma Belediyesinin büyük kültür hizmeti

Yazar Doğu Karaoğuz’un “Bir Zamanlar Zonguldak” adlı kitabı Çaycuma Belediyesi…

29.09.2017
Cuma
Detaylar

GENÇLİK, GELECEKTİR!

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik…

19.05.2015
Salı
Detaylar