Çaycuma’yı başarıyla temsil ettiler

Çaycuma’yı başarıyla temsil ettiler

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2023 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 18 görüntüledi

İzmir’de düzenlenen Türkiye Şampiyonası final maçlarına katılan Çaycumaspor Midi Kızlar Voleybol takımı ilçeyi başarıyla temsil etti.

2022-2023 Voleybol Sezonu Midi Kızlar Türkiye Şampiyonası final maçlarına katılan Çaycumaspor ilçeyi başarıyla temsil etti. En küçük ilçe takımı olarak gittiği şampiyonada Karşıyaka, Antalya Döşemealtı gibi köklü kulüplerle aynı grupta mücadele eden takım önemli deneyim elde etti. Takımın Antrenörü Volkan Çelebi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda çok gururlu olduklarını ifade ederek şampiyonaya katılabilmeleri için büyük katkı sunan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya teşekkür etti.

GURURLA TEMSİL ETTİK
Antrenör Çelebi kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Eczacıbaşı, Vakıfbank, Ziraat, Göztepe, ES Voleybol, Halkbank gibi takımlarla aynı finalde yer aldık. Kızlarımıza bu havayı tattırdık. Çaycumaspor’u en büyük organizasyonun içinde gururla temsil ettik. Zonguldak Çaycuma olarak ordaydık biz gururluyuz.” dedi.

TEŞEKKÜRLER BİZİM KIZLARIMIZ
Çelebi, “Bize bu yolda en büyük desteği veren Belediye Başkanımız Sayın Bülent Kantarcı’ya sonsuz teşekkür ediyoruz. Bize bu yolda ufak büyük destek veren tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler. Bu başlangıçtı seneye daha iyi şartlarla daha iyi yerlerde olacağız. Teşekkürler bizim kızlarımız.” şeklinde ifadelere de paylaşımında yer verdi.

DÜNYA BARIŞ ANITI’NI DA GEZDİLER
İzmir’de fırsat buldukça çevre gezileri de yapan Çaycumaspor Midi Kızlar Voleybol Takımı, Bülent Kantarcı tarafından Karşıyaka Bayraklı’da yapılan İzmir’in simge yapılarından Dünya Barış Anıtı’nı da gezdi. Ekvator şeklindeki seyir terası ile İzmir’in en güzel seyredildiği yer olarak bilinen anıt, zor bir mühendislik yapısı olduğu için de önem taşıyor.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

MÜNEVVER AKYÜZ’ÜN CENAZESİ

İLÇENİN ŞEYHOĞLU KÖYÜ’NDEN; YUSUF, SEBAHATTİN VE YILMAZ AKYÜZ’ÜN ANNELERİ, NAKLİYAT…

07.12.2021
Salı
Detaylar

Çaycuma’nın en prestijli projelerinden biri…

Çaycuma’nın en prestijli projelerinden biri olan ahşap caminin karkas montajı…

12.11.2020
Perşembe
Detaylar

ÇAYBEL OLMASAYDI, BİZ ŞU ANDA…

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı katıldığı bir televizyon programında belediye şirketi…

08.05.2020
Cuma
Detaylar

GÜNDÜZ AKTAŞ’IN CENAZESİ

İLÇENİN DAĞÜSTÜ KÖYÜ AKÇAKÖY MAHALLESİ’NDEN; YILMAZ AKTAŞ’IN OĞLU GÜNDÜZ AKTAŞ…

28.04.2022
Perşembe
Detaylar