Zonguldak Orman İşletme Müdürü, Çaycuma Kültür ve Yardım Derneği (ÇAYDER) Yönetim Kurulu Başkanı, değerli kardeşim Kemal Esat Topuz’un vefatından büyük üzüntü duydum. Yaşamı boyunca Çaycumalılık bilinci ve ruhunun gelişimi için Belediyemizle omuz omuza çaba sarf eden değerli kardeşime Allah’tan rahmet, başta kederli ve ailesi ve yakınları olmak üzere tüm Çaycumalılara baş sağlığı diliyorum.
Çaycuma’da açılışı yapılan 1. Batı Karadeniz Yapı, Dekorasyon ve Mobilya…
Çaycuma Belediyesinin yeni binasını hizmete açması vatandaşlar arasında büyük memnuniyet…
Çaycuma Belediyesinin 3-14 Eylül tarihleri arasında düzenlediği ve Çocuk Sanat…
İLÇENİN KARAMUSA MAHALLESİ AYDINLAR MEVKİİ’NDEN; MERHUM İSMAİL AYDIN’IN OĞLU, KADRİYE,…