İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, NECLA ÇELİK, NİLGÜN KALAYCI, BELGİN DENKER VE TUNCAY AYDIN’IN BABALARI, SERPİL AYDIN, ERGÜN ÇELİK, SEZAR KALAYCI VE MESUT DENKER’İN KAYINPEDERİ, MEMNUNE AYDIN’IN EŞİ ÇAYCUMA ESKİ ESNAFLAINDAN CELAL AYDIN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 14.00’DE KAHYAOĞLU CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE İKİNDİ VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Su İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle; İstasyon Mahallesinin; Yeni…
Yapılan kontrollerde herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi. Çaycuma Belediyesi…
İLÇENİN GEMİCİLER MAHALLESİ’NDEN; RASİM GEDİK’İN OĞLU, ERDOĞAN GEDİK, SONGÜL YURTBAY…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü…