İLÇEMİZ YAKADEMİRCİLER KÖYÜ SÜNNETÇİOĞLU MAHALLESİ’NDEN, MERHUM NECATİ VE MÜZEYYEN KESKİN’İN OĞULLARI, ELÇİN VE İBRAHİM KESKİN’İN KARDEŞLERİ CELAL KESKİN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE SÜNNETÇİOĞLU MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ YAKADEMİRCİLER KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Edremit Belediyesinin “Ölmez Ağacın Gölgesinde Kitap”…
İLÇENİN HACILAR KÖYÜ’NDEN; TTK KARADON MÜESSESESİNDE MÜDÜR MUSTAFA İSTEK’İN HALASI,…
Zonguldak Kızılay Kan Merkezi ekibi bugün 20:30 ile 24:30 saatleri…