İLÇENİN KIŞLA KÖYÜ’NDEN; SEKA EMEKLİSİ MERHUM İSMAİL ECE’NİN OĞLU, TERZİ BURHAN ECE’NİN AĞABEYİ, DENİZ ECE, ECESU VE ÖMER GENÇ’İN DEDELERİ, HAYRULLAH ECE VE ARZU GENÇ’ İN BABALARI, HEMŞİRE SEVGİ ECE VE ÖZKAN GENÇ’İN KAYINPEDERİ, GÜLSEREN ECE’NİN EŞİ, CELALETTİN ECE VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30’DA İSTASYON MAHALLESİ İSTAŞ SİTESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KUR’AN VE GÖÇMENLER CAMİİNDE ÖĞLE VAKTİ KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KIŞLA KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediyesinin Filyos Park Yaşam Alanı’nın birinci etabına yaptığı piramitler…
Çaycuma’da kömür satan işletme sahipleriyle toplantı düzenleyen Çaycuma Belediye Başkanı…
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Borudaki Tadilat Nedeniyle ;…
ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İLAN 2464 Sayılı Belediye Gelirleri Kanununa istinaden…