İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MERHUME BEHİYE VE MERHUM KASIM YARBAŞI’NIN OĞULLARI, ARZU, AYSUN, AYNUR, SİBEL VE FİGEN YARBAŞI’NIN BABALARI, EMİNE YARBAŞI’NIN EŞİ CEVAT YARBAŞI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE NİLÜFER SOKAK’TAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKINACAK KURAN VE İKİNDİ VAKTİ PERŞEMBE BELDESİ HELVACILAR KÖYÜ ŞABANOĞLU MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ AHATLI CADDESİ’NDEN; MERHUM RAMAZAN VE RAHİME GEDİK’İN…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, 5 Haziran Dünya Çevre Günü…
Başkan Kantarcı, Kaymakam Yaman’a Hemşehrilik Payesi ve Beratı verdi. …
İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MEDİHA, YILDIZ, MELAHAT, BAHATTİN, NİHAT VE CEVAT…