İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM CEVAT VE AYŞE DERELİ’NİN OĞULLARI, MERHUM AYDIN DERELİ, ALEV VE RESUL ÖZYURT, LERZAN VE ŞENER BÖCEK’İN BABALARI, HAZAL, SEZEN ÖZYURT VE DEFNE İZGİ BÖCEK’İN BİRİCİK DEDELERİ, AYTEN DERELİ’NİN EŞİ ESNAF KEFALET VE NAKLİYAT KOOPERATİFİ KURUCULARINDAN HACI CEVDET DERELİ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE UĞUR MUMCU CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ BEYLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇEMİZ İSTASYON MAHALLESİ’NDEN, MERHUM ZİYA VE MİYESSER ÇARŞANBALI’NIN OĞULLARI, ŞADİYE,…
ÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN; PINAR ÖZCOŞKUN AKTAŞ, SİDAR VE KADİR ÖZCOŞKUN’UN…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle…
İLÇEMİZ GEMİCİLER MAHALLESİ’NDEN, MUZAFFER ESEN’İN AĞABEYİ, GÜLTEN, NURTEN, ERCAN, ERTAN…