Çaycuma’da Cumhuriyet’in 91. Yılı Kutlama programı Kortej Yürüyüşüyle Başladı.
Cumhuriyet’in 91. Yılı Kutlama Törenleri kapsamında Çaycuma’da Atatürk Anıtına çelen sunuldu. Çaycuma Belediye Bandosu eşliğinde Hükümet Konağı önünden Atatürk Anıtına kortej yürüyüşü gerçekleşti. İlk sunumunu yapan Çaycuma Belediye Bandosu büyük beğeni topladı.
Atatürk Anıtı önünde saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Çaycuma Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı ve Çaycuma Belediyesinin çelekleri Atatürk Anıtına sunuldu.
Törene Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Garnizon Komutanı Üst Teğmen Mustafa Özoğur, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu başkanları, okul ve daire müdürleri ile öğrenciler katıldı. Törenin ardından Çaycuma Belediye Bandosu Nihat Kantarcı Caddesi’nde marş eşliğinde yürüyüş gerçekleştirdi.
İLÇEMİZ İSTASYON MAHALLESİ’NDEN MERHUM HACI MUSTAFA KAVUŞ’UN OĞLU, MUSTAFA VE…
Çaycuma Belediyesi bölgede bir ilke daha imza atıyor; Belediye kendi…
Çaycuma Belediyesi, katı yakıtlı kalorifer yakımı, doğalgaz ve mantolama hakkında…
İlçe merkezini Zonguldak-Bartın karayoluna bağlayan Atatürk Bulvarı’nda, yapılması düşünülen…