İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN, YÜKSEL, MURSEL, HÜSEYİN, SEZAİ VE AYSEL HANIM SAKA’NIN ANNELERİ, YASEMİN, SEZEN, SENEM, RASİM CEM VE AVUKAT SEDEN SAKA’NIN BABAANNELERİ, İLKNUR TUNCEL’İN YENGESİ, BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ MERHUM RASİM SAKA’NIN EŞİ ELMAS SAKA VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 10.30’DA TUNA CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KARAAHMETLER KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN; MERHUM FİKRET YİĞİT, MEHMET ALİ YİĞİT, HİKMET…
İLÇEMİZ YOLGEÇEN KÖYÜ YENİ MAHALLESİ’NDEN MAHİR KARAKUŞ’UN EŞİ HATİCE KARAKUŞ…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 21 Mart’ta Karamusa’da yapılan referandumu değerlendirerek,…
İLÇENİN GÖKÇELER KÖYÜ’NDEN, ŞENNUR EROĞLU,ERDOĞAN,EROL VE MERHUM ERDAL UZUN’UN ANNELERİ,…