Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın 1 Mayıs mesajı şu şekilde; “Emeğin, emekçinin, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan ‘1 Mayıs’ın, anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında geçmesini diliyor, başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere bütün hemşehrilerimizin ve çalışanlarımızın Emek ve Dayanışma gününü kutluyorum.”
İLÇEMİZ YOLGEÇEN KÖYÜ’NDEN, KEZBAN VE AHMET MUSLU’NUN KIZLARI, HANIM, ADNAN…
46,5 ton asfalt yama malzemesi kullanıldı. Çaycuma Belediyesi Fen…
Çaycuma İlçesi’da, 20-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan “Batı Karadeniz…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, yeni yıl nedeniyle yayımladığı mesajda,…