Belediyemiz Mahalleleri ve Mücavir lan içerisindeki BİNA, ARSA, ARAZİ VERGİLERİ ile işyerlerine ait ÇEVRE TEMİZLİK VERGİLERİ’nin 1. Taksit ödemeleri Mayıs ayı sonunda biteceğinden, ay sonunu beklemeden mükelleflerin cezalı duruma düşmemeleri için, vergilerini Belediyemiz veznelerine veya Belediyemiz internet sitesinden kredi kartıyla yatırmaları önemle duyurulur.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’, Regaip Kandili nedeniyle yayınladığı mesaj…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Lennestadt Belediye Başkanı Stefan Hundt’a gönderdiği…