İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, SEDA VE DİNÇER YİRMİBEŞCİK’İN ANNELERİ, RÜZGAR YİRMİBEŞCİK’İN BABAANNESİ, NARİYE ÇELEBİ’NİN YENGESİ, EMEKLİ ÖĞRETMENLERİMİZDEN AHMET YİRMİBEŞCİK’İN EŞİ EMRİYE YİRMİBEŞCİK VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE DOKAP SİTESİ 12. BLOKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ SALTUKOVA DÜZ MAHALLE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN DÜZ MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Yol Çalışmaları Kapsamında Bir Binanın bir kısmı kırıldı. Çaycuma’da kavşak…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı: “Onu, her zamankinden daha fazla…
TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi bölge toplantısını Çaycuma Belediyesinin ev…