İLÇEMİZ İSTASYON MAHALLESİ’NDEN, MERHUM MEHMET ÇARŞANBALI’NIN OĞLU, YÜKSEL ÖZYURT VE AHMET FIRINCI’NIN KAYINPEDERİ, BURHAN, ÇAĞLAR, ZEYNEP VE GİZEM ÖZYURT, UĞUR, HARUN ÇARŞANBA VE DERYA FIRINCI’NIN DEDELERİ, SEMRA ÖZYURT, SELMA FIRINCI, SABAHATTİN VE MERHUM MEHMET ÇARŞANBALI’NIN BABALARI EMRULLAH ÇARŞANBA VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE CENGİZ TOPEL CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ OYKA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ÇARŞANBALIOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Gençlik Merkezi Minik Bayanlar Voleybol Takımı Başkan Kantarcı’yı makamında…
Yazar Doğu Karaoğuz’un son kitabı “Bir Zamanlar Zonguldak”ın, tanıtımı, 1….
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle…
İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİ’NDEN; ADİL VE MUKADDER ÇELİK’İN KIZLARI, SATILMIŞ ÇELİK’İN…