İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ`NDEN; NAZMİYE, HASAN VE MERHUM ALİ KARA`NIN AĞABEYLERİ, HAYRİYE, SUNA, NAZMİYE VE ARİF KARA`NIN BABALARI, MURAT ÖZTÜRK VE ERKAN YEŞİL`İN KAYINPEDERİ, MELAHAT KARA`NIN EŞİ EŞREF KARA VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 15.00`DE UĞUR MUMCU CADDESİ`NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE İKİNDİ VAKTİ GÜDÜLLÜ KÖYÜ EYMÜR AİLE MEZARLIĞINDA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLER.
Cumhuriyet Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında yapılacak 1. Çaycuma Yol Koşusunun…
İLÇENİN AHATLI KÖYÜ’NDEN; GÜLCAN, VELİME VE VELİ KAFKAS’IN ANNELERİ, AHATLI…
İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; MERHUM SATI VE AHMET BİLİCİ’NİN KIZI ALİYE,…