İstasyon’da düzenlenen aşure etkinliğinin ardından Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ile birlikte eski Belediye Başkanı Osman Metin Yurtbay, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, CHP İlçe Başkanı Fuat Kalaycı, belediye meclis üyeleri, Terminal Tesisleri’nde hizmete giren Belediye Veznesi ve irtibat bürosunu ziyaret ettiler. Başkan Kantarcı, “Belediyemizin şubesi diyebileceğimiz bu büroda, belediye ile ilgili her türlü işler yapabilecek. Amacımız, ayırmak değil. Amacımız, hizmeti herkesin ayağına getirmek. Vatandaşlar bu şubeden, ön ödemeli sayaçlara su yüklenmesi, su faturası, Çevre Temizlik Vergisi, Emlak Vergisi, kira gibi Belediye ödemelerinin tümünü bu vezneden yapabilecek.” dedi.
İLÇEMİZ PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN, SONAY ALBAYRAK, EMİNE BOZ, MAMİR, ÖMER VE…
Çaycuma Belediye Meclisi haziran ayı toplantısında, içkili yer bölgelerini yeniden…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı yayınladığı mesajda 30 Ağustos Zafer…
16 Kasım tarihlerinde İstanbul ilinde yapılan Vodafone İstanbul maratonuna katılan…