İLÇEMİZ YAKADEMİRCİLER KÖYÜ’NDEN, MERYEM KINICI VE MEHMET ARIK’IN KARDEŞLERİ, YASEMİN, FUNDA, ESENGÜL, EYLÜL VE ERSAN DEMİR’İN ANNELERİ, GÖZDE DEMİR, ÇETİN ARSLAN VE SEMİH YAZICI’NIN KAYINVALİDELERİ, MUHARREM DEMİR’İN EŞİ FAHRİYE DEMİR VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ YAKADEMİRCİLER KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLER.
İLÇEMİZ GÜDÜLLÜ KÖYÜ EYMÜR MAHALLESİ’NDEN, YUSUF VE YAŞARE PAZARLI’NIN OĞULLARI,…
Vana bakım çalışması Nedeniyle; Çay Mahellesinin; İnönü Meydanı Abdullah Kalaycı…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü…