İLÇEMİZ KADIOĞLU KÖYÜ ÇİTMECİLER MAHALLESİ’NDEN, NAİL BOZACI’NIN KIZI, RECEP VE HAYATİ BOZACI’NIN KIZ KARDEŞİ, CANER VE BEKİR KAPTAN’IN ANNELERİ, CEVDET KAPTAN’IN EŞİ FAHRİYE KAPTAN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇİTMECİLER MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ ÇİTMECİLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLER.
KANTARCI; “Bandomuz Çaycuma’ya hayırlı ve uğurlu olsun.” Yeni kurulan ve…
İlçenin Filyos Beldesi Gökçeler Köyünden; Seka Emeklisi Nevzat Kaya’nın Eşi …
Çaycuma Belediyesi Düğün Salonu, yenilenen yüzü ve “Paflagonya” adıyla hizmete…