İlçenin Karalar Mahallesinden Nurten, Nurhan, Erol, Bakiye, Ergün, Yüksel ve Yeter Özkan’ın anneleri , AK parti kadın kolları yönetim kurulu üyesi Özlem Özkan’ın kayınvalidesi Şerafettin Özkan’ın eşi FATMA ÖZKAN vefat etmiştir.
Cenazesi bugün saat 12:00 de Karalar Mahallesindeki evinin önünde okunacak Kuran-ı Kerim ve kılınacak öğle namazından sonra Karalar Mahallesi aile mezarlığına defnedilecektir.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, başlatılan yeni projelerle ilgili açıklamalarda…
İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN, ŞAKİR VE FATMA ÇIRAK’IN OĞULLARI, ZEYNEP GEDİK,…
Şef Levent Özger yönetimindeki Çaycuma Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosunun,…