Fikirlerinizle yönetime katılın

Fikirlerinizle yönetime katılın

Yayınlanma Tarihi: 03.03.2017 - Cuma | Görüntülenme Sayısı: 28 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, daha etkin hizmet verip vatandaş memnuniyetini artıracak her türlü öneriye açık olduklarını açıkladı.

 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, belediye hizmetlerinde etkinliği ve kaliteyi artırıp, vatandaş memnuniyetini daha da yükseltmek için her türlü öneriye açık olduklarını söyledi.  Çalışan yurttaşların ödemelerini daha rahat yapabilmesi için öğle saatlerinde veznelerin açık tutulması önerisini getiren İlyas Sağlam adlı vatandaşı kabulünde konuşan Kantarcı, “Vatandaşlarımızın belediye yönetimine katılımını çok önemsiyorum. Bu nedenle, onların, her türlü fikre ve önerilerine açık olduğumuzu, bulduğum her fırsatta dile getiriyorum. Sağ olsunlar vatandaşlarımız da güzel projelerle geliyor. Biz de, bunların içinden, uygulanabilir durumda olanları hemen hayata geçiyoruz” dedi.

 

PERSONELE İŞARET DİLİ KURSU VERECEĞİZ

 

İlyas Sağlam’ın getirdiği öneriyi hemen uyguladıklarını anlatan Balkan Kantarcı, “İlyas Bey bize çalışanların daha rahat ödeme yapabilmesi için veznelerin öğle vaktinde açık tutulması fikriyle geldi. Bu teklif üzerine Mali Hizmetler Müdürlüğümüz hemen harekete geçip uygulamayı başlattı. Daha yeni olmasına karşın 30’a yakın vatandaşımız, her gün bu hizmetten yararlanıyor. Hem vatandaşlarımız çok kolay bir şekilde ödemelerini yapıyor, hem de bizim tahsilatımız hızlanıyor. İlyas Bey’in personelimizin işaret dili öğrenmesi için de bir önerisi var. Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle bunu da hayata geçireceğiz. Ben İlyas Bey’e ufuk açıcı önerilerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Tüm hemşehrilerimizi fikirleriyle yönetime katılmaya davet ediyorum. Uygulayıp sonuç aldığımız önerilerin sahibine de teşekkür belgesi vereceğiz” dedi.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 15…

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 15 Temmuz darbe girişiminin 4. yıldönümü…

14.07.2020
Salı
Detaylar

Şehit aileleri, gaziler ve 65…

Çaycuma’da Terminal servisine başlayan ÇOMBÜS’ler Şehit aileleri, gaziler ve 65…

18.07.2014
Cuma
Detaylar

Çaycuma Belediyesi Temmuz 2014 Olağan…

ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN; Çaycuma Belediyesinin 5393 Sayılı Belediye Kanununun 20…

02.07.2014
Çarşamba
Detaylar

Bahar Konserine Büyük İlgi

Çaycuma Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu tarafından Kültür ve Sanat…

25.05.2016
Çarşamba
Detaylar