Fikirlerinizle yönetime katılın

Fikirlerinizle yönetime katılın

Yayınlanma Tarihi: 03.03.2017 - Cuma | Görüntülenme Sayısı: 86 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, daha etkin hizmet verip vatandaş memnuniyetini artıracak her türlü öneriye açık olduklarını açıkladı.

 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, belediye hizmetlerinde etkinliği ve kaliteyi artırıp, vatandaş memnuniyetini daha da yükseltmek için her türlü öneriye açık olduklarını söyledi.  Çalışan yurttaşların ödemelerini daha rahat yapabilmesi için öğle saatlerinde veznelerin açık tutulması önerisini getiren İlyas Sağlam adlı vatandaşı kabulünde konuşan Kantarcı, “Vatandaşlarımızın belediye yönetimine katılımını çok önemsiyorum. Bu nedenle, onların, her türlü fikre ve önerilerine açık olduğumuzu, bulduğum her fırsatta dile getiriyorum. Sağ olsunlar vatandaşlarımız da güzel projelerle geliyor. Biz de, bunların içinden, uygulanabilir durumda olanları hemen hayata geçiyoruz” dedi.

 

PERSONELE İŞARET DİLİ KURSU VERECEĞİZ

 

İlyas Sağlam’ın getirdiği öneriyi hemen uyguladıklarını anlatan Balkan Kantarcı, “İlyas Bey bize çalışanların daha rahat ödeme yapabilmesi için veznelerin öğle vaktinde açık tutulması fikriyle geldi. Bu teklif üzerine Mali Hizmetler Müdürlüğümüz hemen harekete geçip uygulamayı başlattı. Daha yeni olmasına karşın 30’a yakın vatandaşımız, her gün bu hizmetten yararlanıyor. Hem vatandaşlarımız çok kolay bir şekilde ödemelerini yapıyor, hem de bizim tahsilatımız hızlanıyor. İlyas Bey’in personelimizin işaret dili öğrenmesi için de bir önerisi var. Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle bunu da hayata geçireceğiz. Ben İlyas Bey’e ufuk açıcı önerilerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Tüm hemşehrilerimizi fikirleriyle yönetime katılmaya davet ediyorum. Uygulayıp sonuç aldığımız önerilerin sahibine de teşekkür belgesi vereceğiz” dedi.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Tarihe imza attık

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, mayıs ayı olağan meclis toplantısında…

03.05.2018
Perşembe
Detaylar

FATMA ÖZFİDAN’IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MUSTAFA VE MERHUM TURAN UZALDI’NIN KUZENLERİ, LAMİA…

30.12.2022
Cuma
Detaylar

AKUT Çaycuma’da

Çaycuma Belediyesi’nin katkılarıyla AKUT Çaycuma’da “Bilinç Hayat Kurtarır” konulu Afet…

12.12.2014
Cuma
Detaylar

ÇAYCUMA BELEDİYESİ 2022 NİSAN AYI…

01.04.2022
Cuma
Detaylar