Çaycuma Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Çaycuma’da fırın ve pastaneleri temizlik ve hijyen denetimi yaptı. Altı adet işyerine toplam bin 644 TL para cezası uygulandı. Vatandaşların sağlıklı gıda tüketmesinin önemine vurgu yapan ve gıda üretimi yapan işletmelerin hijyen koşullarına özen göstermeleri gerektiğini belirten Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, vatandaşın sağlıklı gıdalarla beslenmesini sağlamak amacıyla Çaycuma Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından denetimlerin devam edeceğini ifade etti.
İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN; EMİNE, MUSTAFA, YILMAZ VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ALİ…
Çaycuma Belediyesi Şubat 2015 Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Bülent…
Çaycuma Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Belde Belediyelere geçici işçi…
Bugüne değin 114 ülkede görülen “yeni koronavirüs hastalığı” ile ülke…