Bu gece 04.17’de merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan 7.4 kuvvetinde, şiddetli bir deprem meydana geldi. Gelen ilk haberlere göre Kahramanmaraş ve yakın illerde çok sayıda bina çöktü. Bazı yerlerde ölü ve yaralılar olduğu bildiriliyor. İtfaiye Müdürlüğümüzden bir ekip Belediye Başkanımızın talimatıyla arama kurtarma çalışmalarına katılmak üzere derhal yola çıktı. Bölgedeki ihtiyaca paralel olarak bir adet yardım tırı için de çalışmalara başlandı. Geçmiş olsun Türkiye’m. Bu felaketi de birlik ve dayanışma ile aşacağız.
Çaycuma Belediyesi İstasyon Mahallesi Tren Garına projelendirdiği park projesine başladı….
Kardeş kentin çocukları Çaycuma’ya geliyor Çaycuma’ya, 19 Nisan’da, Tataristan Maryam…
Teyakkuz haline geçen Çaycuma Belediyesi, yoğun çaba sarf ederek Belediye…
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası nedeniyle; Karalar…