İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ’NDEN, GÜLİN VE MELİH GÜNEŞ MÜFTÜOĞLU’NUN BABALARI, CEREN MÜFTÜOĞLU’NUN KAYINPEDERİ, AKSEL GÜNEŞ MÜFTÜOĞLU’NUN BÜYÜKBABASI, TÜLİN MÜFTÜOĞLU’NUN EŞİ, 18 VE 19. DÖNEM ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ, 50. HÜKÜMET DEVLET BAKANI GÜNEŞ MÜFTÜOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE ATATÜRK BULVARI’NDAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇEMİZ DEREKÖSELER KÖYÜ KADILAR MAHALLESİ’NDEN, NİHAL TAHTABAŞ, NAZMİYE YURT, PAKİZE…
Çaycuma Belediyesi bünyesindeki ÇAYBEL şirketi tarafından özel donanımlı 8 metreküp…
Çaycuma Belediyesinin yapımını düşündüğü Deneme Bilim Merkezi’nin mimari tasarımı için…
Başkan Kantarcı, Belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çaycuma Belediyesi…