İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; MERHUM CEVAT VE MERHUME AYŞE DERELİ’NİN OĞULLARI, GÜLTEN, LEMAN, MELEK VE CEVDET DERELİ’NİN AĞABEYLERİ, NEHİR, İLKEM, İPEK, ONAT VE SEREN’İN DEDELERİ, YASEMİN DERELİ’NİN KAYINPEDERİ, TÜLİN OTÇU, TURGUT VE TUĞRUL DERELİ’NİN BABALARI, AYSEL DERELİ’NİN EŞİ ÇAYCUMA ESKİ ESNAFLARINDAN TÜCCAR TERZİ HACI CAVİT DERELİ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK NİHAT KANTARCI CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINADAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İlçenin Yeni Mahallesi’nde kain, Belediyemiz İmar Planının Halihazırda Uygulanmakta olunan…
İlçenin Ayvazlar Köyünden Senan, Şenol, Erol BAYRAM ve Kezban AKTAŞ…
İLÇEMİZ AYVAZLAR KÖYÜ PİRAHMETLER MAHALLESİ’NDEN, MERHUM CEMAL DEMİRSOY’UN OĞLU, MAKSUDE…
4. Çaycuma Günleri etkinlileri içinde 10-12 yaş grubu arasında yapılan…