İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, SAİDE ÖZCAN, ZEYNEP YEĞİNER VE ESKİ SEKA ÇALIŞANLARINDAN İRFAN YEĞİNER’İN ANNELERİ, SERAP YEĞİNER VE METİN ÖZCAN’IN KAYINVALİDELERİ, ORHUN VE İPEK YEĞİNER’İN BABAANNELERİ, MERHUM CELAL YEĞİNER’İN EŞİ HALİSE YEĞİNER VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA NİHAT KANTARCI CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ARZUM SİTESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇENİN KAHVECİOĞLU KÖYÜ’NDEN, GÜL AYDIN, ORHAN, TURHAN VE BAHATTİN MIRILDAN’IN…
İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ’NDEN, GÜLİN VE MELİH GÜNEŞ MÜFTÜOĞLU’NUN BABALARI, CEREN…
Yaklaşık üç gündür ülke genelinde yaşanan ve Çaycuma’da da etkili…
İlçenin İstasyon Mahallesinden Şener,Muharrem ve ĺlçemiz esnaflarindan Şevki ASLAN’ in…