İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, YUSUF VE SEVİL YİĞİT’İN OĞULLARI, AYGÜL AKKAYA, MEHMET VE GÜRSEL YİĞİT’İN YEĞENLERİ, GÜLŞAH, MURAT, NALAN VE ECEM’İN KUZENLERİ, KAAN YİĞİT’İN AĞABEYİ HALİT BUĞRA YİĞİT VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00’DE NİHAT KANTARCI CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ SEKA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ALİKÖY KÖYÜ İMAMLAR MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Kısa süre önce hizmete giren ve Çaycuma halkı tarafından büyük…
İLÇENİN VELİOĞLU GEDİKLER MAHALLESİ’NDEN; MERHUM HÜSNÜ GEDİK’İN OĞLU , VELİME,…
YERELİZ Derneğinin yayınladığı, “İklim İçin Kentler: Çözümün Bir Parçası Olmak”…
Açık Hava Sineması Büyük İlgi Görüyor Çaycuma’da Ramazan ayının gelmesiyle…