Haydi kukla gösterisine

Haydi kukla gösterisine

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2023 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 120 görüntüledi
Haydi kukla gösterisine
Vantrolog Çiğdem Çelebi, Çaycuma Belediyesinin Cumhuriyetin 100. Yılı Kutlama Etkinlikleri kapsamında düzenlediği etkinlikte, kuklası Marmelat’la birlikte bir gösteri yapacak. 24 Ekim Salı günü Çaycuma Belediyesi Çarşamba Salonu’nda yapılacak gösteri 16.00’da başlayacak
Çaycuma Belediyesi Cumhuriyetin 100. Yılı Kutlama Etkinlikleri kapsamında Vantrolog Çiğdem Çelebi ile ilk ve ortaokul düzeyindeki çocuklara yönelik, Cumhuriyetimizin önemi ve faziletleri ile değerler eğitiminden oluşan bir kukla gösterisi yapacak. Değerler eğitimi içinde topluluk önünde konuşabilme, uyku sorunu, söz vermenin önemi, anne-babaya güvenme, aidiyet, özel eşyalar, kendini, bilgi ve becerilerini fark ederken gerektiğinde sınırını bilme ve kendini zorlamama, doğayı, yaşamı koruma ile gibi konular eğlenceli bir şekilde işlenecek.
ÇAYCUMA’DA BİR İLK
Çaycuma Belediyesi Çarşamba Salonu’nda 24 Ekim 2023 Salı günü saat 16.00’da başlayacak etkinlik Çaycuma’da bir ilki oluşturacak. Aynı zamanda okul öncesi öğretmeni olan Vantrolog Çiğdem Çelebi çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda drama temelli çalışmalar yapıyor. Kukla gibi bir materyalin çocuk üzerindeki olumlu etkisinden yola çıkarak hazırladığı eğitim programını ülkenin değişik yerlerinde sergileyen Çelebi, onkoloji ve hemotoloji bölümlerinde tedavi gören çocuklara kuklası Marmelat ile destek olmaya da çalışıyor.
İlginizi Çekebilecek Yazılar

Engellilere bayram hediyesi

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin…

27.04.2022
Çarşamba
Detaylar

“Manyak Anne” Çaycuma’daydı

130 bin takipçisi ile bir sosyal medya fenomeni olan, “Manyak…

05.03.2018
Pazartesi
Detaylar

İHSAN KARAKUŞ’UN CENAZESİ

İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ’NDEN, HACI HÜSEYİN KARAKUŞ’UN OĞLU İHSAN KARAKUŞ VEFAT…

04.12.2023
Pazartesi
Detaylar

KAMİL KAPTAN’IN CENAZESİ

İLÇEMİZ KARAMUSA KÖYÜ’NDEN, MERHUM İSMAİL KAPTAN’IN OĞLU, SONER, ÇETİN, METİN,…

17.01.2024
Çarşamba
Detaylar