Haydi kukla gösterisine

Haydi kukla gösterisine

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2023 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 143 görüntüledi
Haydi kukla gösterisine
Vantrolog Çiğdem Çelebi, Çaycuma Belediyesinin Cumhuriyetin 100. Yılı Kutlama Etkinlikleri kapsamında düzenlediği etkinlikte, kuklası Marmelat’la birlikte bir gösteri yapacak. 24 Ekim Salı günü Çaycuma Belediyesi Çarşamba Salonu’nda yapılacak gösteri 16.00’da başlayacak
Çaycuma Belediyesi Cumhuriyetin 100. Yılı Kutlama Etkinlikleri kapsamında Vantrolog Çiğdem Çelebi ile ilk ve ortaokul düzeyindeki çocuklara yönelik, Cumhuriyetimizin önemi ve faziletleri ile değerler eğitiminden oluşan bir kukla gösterisi yapacak. Değerler eğitimi içinde topluluk önünde konuşabilme, uyku sorunu, söz vermenin önemi, anne-babaya güvenme, aidiyet, özel eşyalar, kendini, bilgi ve becerilerini fark ederken gerektiğinde sınırını bilme ve kendini zorlamama, doğayı, yaşamı koruma ile gibi konular eğlenceli bir şekilde işlenecek.
ÇAYCUMA’DA BİR İLK
Çaycuma Belediyesi Çarşamba Salonu’nda 24 Ekim 2023 Salı günü saat 16.00’da başlayacak etkinlik Çaycuma’da bir ilki oluşturacak. Aynı zamanda okul öncesi öğretmeni olan Vantrolog Çiğdem Çelebi çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda drama temelli çalışmalar yapıyor. Kukla gibi bir materyalin çocuk üzerindeki olumlu etkisinden yola çıkarak hazırladığı eğitim programını ülkenin değişik yerlerinde sergileyen Çelebi, onkoloji ve hemotoloji bölümlerinde tedavi gören çocuklara kuklası Marmelat ile destek olmaya da çalışıyor.
İlginizi Çekebilecek Yazılar

Atatürk Spor Merkezinden duyuru

Spor Merkezimiz, Kurban Bayramı nedeniyle, 09 Temmuz Cumartesi günü kapalı…

07.07.2022
Perşembe
Detaylar

Çaycuma dayanışması büyüyor

Çaycuma Kent Konseyinin “İhtiyacın varsa al, yoksa atma bize getir”…

07.03.2017
Salı
Detaylar

Karaoğuz’dan Kantarcı’ya ziyaret

Yazar Doğu Karaoğuz eşiyle birlikte Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya…

20.06.2016
Pazartesi
Detaylar

BİROL PEKDEMİR’İN CENAZESİ

İLÇEMİZ KARAMUSA KÖYÜ PEKDEMİRLER MAHALLESİ’NDEN, MERHUM CEMAL PEKDEMİR’İN OĞLU, SERDAR…

19.01.2024
Cuma
Detaylar