İLÇENİN SİPAHİLER KÖYÜ’NDEN, NEZAKET DOHANCIOĞLU, HAMİDE AKYÜZ, MUZAFFER, BAYRAM VE ZİYA KANDEMİR’İN ANNELERİ, İLYAS DOHANCIOĞLU VE ÜNAL AKYÜZ’ÜN KAYINVALİDELERİ, ALMANYA’DAN EMEKLİ İSMET KANDEMİR’İN EŞİ HAYRİYE KANDEMİR VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30’DA YENİ MAHALLE GÜLLÜK CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE CUMA VAKTİ SİPAHİLER KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 6 Nisan 2012’de meydana gelen ve…
Milletimiz hep kendi iradesinin temsilcisi meclise, demokrasiye bağlı kaldı 23…
İLÇEMİZ AHATLI KÖYÜ’NDEN, ABDULLAH AKBAŞ’IN OĞLU, DÖNDÜ ŞEN, NERMİN KAFKAS,…
Ana Boru Arızası nedeniyle; İstasyon Mahallesinin; Ortahisar Caddesi ve Ahatlı…