İLÇEMİZ İSTASYON MAHALLESİ EŞRAFINDAN, AYNUR KÖKTÜRK, AYHAN VE İLHAN ERDOĞAN’IN BABALARI, EMRE, ENGİNCAN, ÖMER DEHA KÖKTÜRK, ZORBEY, AHMET VE BERAT’IN DEDELERİ, HÜLYA VE GÜNNUR ERDOĞAN’IN VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ENGİN KÖKTÜRK’ÜN KAYINPEDERİ, MÜNEVVER ERDOĞAN’IN EŞİ ESKİ NAKLİYAT KOOPERATİFİ ŞOFÖRLERİNDEN HÜSEYİN ERDOĞAN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK İSTASYON FATİH CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ GÖÇMENLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN BARTIN KABAGÖZ KÖYÜ’NDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İlçenin Yeni Mahalle Elmalı Caddesinden; merhum Fatma ve Ahmet Altuğ’un…
Çaycuma Belediyesi bölgede bir ilke daha imza atıyor; Belediye kendi…