Zonguldak İl Emniyet Müdürü Osman Ak ve Çaycuma Emniyet Müdürü Seyfi Ömer Paça, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı makamında ziyaret etti. Başkan Kantarcı, ziyarette Belediye çalışmaları hakkında bilgi vererek sohbet etti. Çaycuma’da Emniyet Müdürlüğü ve Çarşı Polis Karakolunun fiziki durumu ve yeni bina yerleri konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Kantarcı, ziyaretten ötürü İl Emniyet Müdürü Ak ve İlçe Emniyet Müdürü Paça’ya teşekkür etti.
İLÇENİN KAHVECİOĞLU KÖYÜ’NDEN, GÜL AYDIN, ORHAN, TURHAN VE BAHATTİN MIRILDAN’IN…
Çaycuma Belediyesi personeline bisiklet dağıtmaya devam ediyor. Son olarak 135…
Yazar Doğu Karaoğuz’un son kitabı “Bir Zamanlar Zonguldak”ın, tanıtımı, 1….