Sahipli kedi ve köpeklerin mikroçip takılarak kayıt altına alınması ve kuduz aşısı yapılması işlemleri 31 Aralık 2022’de sona erecektir. 1 Ocak 2023 itibari ile işlemlerini yaptırmayan hayvan sahipleri hakkında idari yaptırım cezası uygulanacaktır. Kedi, köpek sahibi vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için İlçe Tarım Müdürlüğüne veya serbest veteriner kliniklerine başvurması önemle duyurulur.
İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİ’NDEN; İSMAİL ÇELİK’İN OĞLU, CEVAT ÇELİK’İN KARDEŞİ, PINAR…
İLÇENİN YUKARIDERE KÖYÜ’NDEN, KADİR VE RAMAZAN YILMAZ’IN ANNELERİ, MERHUM CELAL…
İlçenin yukarı dere köyü bostancılar mahallesinden merhum Şerafettin Afşar’ın oğlu…
SALTUKOVA BELDESİ AŞAĞIİHSANİYE KÖYÜ KIŞLA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ARIT MUAMMER ASLAN’IN…